Hoppa till huvudinnehåll

Personal vid Mjukvaruutveckling och förvaltning

Antal sökresultat: 29

  • Jens Alenius

    Jens Alenius

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618672094, +46761162154
    E-post: jens.alenius@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Oscar Axelsson

    Oscar Axelsson

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618673054, +46722175832
    E-post: oscar.axelsson@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Stefan Blomkvist

    Stefan Blomkvist

    Interaktionsdesigner vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618343514, +46761261712
    E-post: stefan.blomkvist@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Stefan Carlsson

    Stefan Carlsson

    Extern resurs vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    E-post: stefan.c.carlsson@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Ivan Clegg

    Ivan Clegg

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +46702413737
    E-post: ivan.clegg@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Samuel Grauman

    Samuel Grauman

    Enhetschef vid IT-avdelningen; IT-utveckling

    Telefon: +4618673212, +46730499393
    E-post: samuel.grauman@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, IT-Utveckling, Box 7079

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Rebecka Jansson

    Rebecka Jansson

    Interaktionsdesigner vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618673526, +46761471383
    E-post: rebecka.jansson@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Felix Gerard Jansson

    Felix Gerard Jansson

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618673215, +46761148025
    E-post: felix.gerard.jansson@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Daniel Johansson

    Daniel Johansson

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618673532, +46761156603
    E-post: daniel.p.johansson@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Martin Jörgensen

    Martin Jörgensen

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618673524, +46761356496
    E-post: martin.jorgensen@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Joel Langland Paris

    Joel Langland Paris

    Systemutvecklare tjl vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618671791, +46702087626
    E-post: joel.paris@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Peter Lidström

    Peter Lidström

    Extern resurs vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    E-post: peter.lidstrom@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Caroline Lindquist

    Caroline Lindquist

    Projektledare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    E-post: caroline.lindquist@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Erik Lövbom

    Erik Lövbom

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +46907868461, +46722323072
    E-post: erik.lovbom@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Skogsmarksgränd 17

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå
  • Hani Mohamed

    Hani Mohamed

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618671551, +46761346799
    E-post: hani.mohamed@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Bengt Norman

    Bengt Norman

    Gruppchef vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +46907868122, +46725108511
    E-post: bengt.norman@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Skogsmarksgränd 17

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå
  • Gunnar Nyborg

    Gunnar Nyborg

    Systemförvaltare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618672028
    E-post: gunnar.nyborg@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Robert Nylund

    Robert Nylund

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618673432, +46768139837
    E-post: robert.nylund@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Josef Näslund

    Josef Näslund

    Systemutvecklare tjl vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +46907868108, +46761307607
    E-post: josef.naslund@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Skogsmarksgränd 17

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå
  • Robert Petersson-Lantz

    Robert Petersson-Lantz

    Extern resurs vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: 0729375188
    E-post: robert.petersson.lantz@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Mikael Rosendahl

    Mikael Rosendahl

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618672058, +46761383562
    E-post: mikael.rosendahl@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Patrik Samuelsson

    Patrik Samuelsson

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618673216, +46761148251
    E-post: patrik.samuelsson@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Per-Johan Skans

    Per-Johan Skans

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618672572, +46761305358
    E-post: per.johan.skans@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Jemi Sova

    Jemi Sova

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618673036, +46734326765
    E-post: jemi.sova@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Gunnar Ståhl

    Gunnar Ståhl

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618672674, +46703109767
    E-post: gunnar.stahl@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Fon To

    Fon To

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4640415252, +46761178681
    E-post: fon.to@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, IT-avdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Anne-Charlotte Tuoremaa

    Anne-Charlotte Tuoremaa

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +4618673133, +46761453422
    E-post: lotta.tuoremaa@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anders Wallin

    Anders Wallin

    Testare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G2

    Telefon: +46735122584
    E-post: anders.wallin@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Johan Öberg

    Johan Öberg

    Systemutvecklare vid IT-avdelningen; IT-utveckling G1

    Telefon: +4618671604
    E-post: johan.oberg@slu.se

    Postadress:
    IT-avdelningen, Box 7079

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
Loading…