Medarbetarwebben

Personal på inköpsenheten


Antal sökresultat: 10
Micael Berner
Micael Berner
E-handelssamordnare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672203
E-post: micael.berner@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ida Fagrell
Ida Fagrell
Controller vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672637, 073-8018494
E-post: ida.fagrell@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Emma Gurnell
Emma Gurnell
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672656, 073-0895084
E-post: emma.gurnell@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Holm
Maria Holm
Ekonomiadministratör tjl vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672649
E-post: maria.holm@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Tobias Hägglund
Tobias Hägglund
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-67 3091
E-post: tobias.hagglund@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Höglund
Maria Höglund
Upphandlare tjl vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672635, 0730-805589
E-post: maria.hoglund@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Akram Khammari
Akram Khammari
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672640, 072-5255330
E-post: akram.khammari@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Henning Richardsson
Henning Richardsson
Inköpschef vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672278
E-post: henning.richardsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Hanna Spångberg
Hanna Spångberg
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672212, 0705-404362
E-post: hanna.spangberg@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Julia Stenberg
Julia Stenberg
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-671059
E-post: julia.stenberg@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…