Hoppa till huvudinnehåll
Medarbetarwebben

Ledningskansliets personal


Antal sökresultat: 42
Renata Arovelius
Renata Arovelius
Extern resurs vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)

Telefon: +4618671283
E-post: renata.arovelius@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Agnes Bondesson
Agnes Bondesson
Kommunikatör vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618672539, +46730754887
E-post: agnes.bondesson@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Ninad Bondre
Ninad Bondre
Forskningskoordinator vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4618673253, +46738458167
E-post: ninad.bondre@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Alnarp



Christer Borglin
Christer Borglin
Forskningsrådgivare vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4640415068, +46705690361
E-post: christer.borglin@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Sebastian Bromander
Sebastian Bromander
Jurist vid Ledningskansliet; LK, Juridik och dokumentation

Telefon: +4618671760, +46769023548
E-post: sebastian.bromander@slu.se

Postadress:
Enheten för juridik och dokumentation, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Katarina Börling
Katarina Börling
Forskningssekreterare vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618672034, +46705627625
E-post: katarina.borling@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Rhian Coggin
Rhian Coggin
Översättare vid Ledningskansliet
E-post: rhian.coggin@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Alnarp



Ioannis Dimitriou
Ioannis Dimitriou
Forskningssekreterare vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618672553, +46702474583
E-post: jannis.dimitriou@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Eva-Marie Ek
Eva-Marie Ek
Språkkoordinator vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618671231
E-post: eva.marie.ek@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, gemensamt, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Linda Ferngren
Linda Ferngren
Koordinator vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, gemensamt

Telefon: +46738227982
E-post: linda.ferngren@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, gemensamt, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Caroline Grabbe
Caroline Grabbe
Forskningskoordinator vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +46907868389, +46722365670
E-post: caroline.grabbe@slu.se

Postadress:
Skogsmarksgränd

90183 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Sara Gräslund
Sara Gräslund
Enhetschef vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618672165, +46725152170
E-post: sara.graslund@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Anna Henriksson
Anna Henriksson
Extern resurs vid Ledningskansliet; Enheten för juridik och dokumentation

Telefon: +460738227851
E-post: anna.henriksson@slu.se


Christine Jakobsson
Christine Jakobsson
Extern resurs vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618671682
E-post: christine.jakobsson@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anna Jarmar
Anna Jarmar
Jurist vid Ledningskansliet; LK, Juridik och dokumentation

Telefon: +4618672275
E-post: anna.jarmar@slu.se

Postadress:
Enheten för juridik och dokumentation, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Lennart Jonsson
Lennart Jonsson
Chefsjurist vid Ledningskansliet; LK, Juridik och dokumentation

Telefon: +4618672271
E-post: lennart.jonsson@slu.se

Postadress:
Enheten för juridik och dokumentation, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Karl Jäghagen
Karl Jäghagen
Enhetschef vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +46907868420, +46725338819
E-post: karl.jaghagen@slu.se

Postadress:
Skogsmarksgränd

90183 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Mats Karlsson
Mats Karlsson
Arkivarie vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)

Telefon: +4618672076
E-post: mats.karlsson@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Lillemor Karlsson
Lillemor Karlsson
Administratör vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618671022, +46703361022
E-post: lillemor.karlsson@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Henrik Leffler
Henrik Leffler
Jurist vid Ledningskansliet; LK, Juridik och dokumentation

Telefon: +4618672075
E-post: henrik.leffler@slu.se

Postadress:
Enheten för juridik och dokumentation, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anna Lehrman
Anna Lehrman
Fundraiser vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618672232
E-post: anna.lehrman@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Lars Erik Lindell
Lars Erik Lindell
Forskningsrådgivare vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4618672291
E-post: lars-erik.lindell@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Sune Lindh
Sune Lindh
Akademisekreterare vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618671012, +46705249948
E-post: sune.lindh@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Staffan Lund
Staffan Lund
Senior Advisor vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4618671130, +46706303829
E-post: staffan.lund@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Birgit Lundmark
Birgit Lundmark
Administratör vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618671435
E-post: birgit.lundmark@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Christina Nyberg
Christina Nyberg
Huvudregistrator vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)

Telefon: +4618671018
E-post: christina.nyberg@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Karl Pettersson
Karl Pettersson
Arkivarie vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)

Telefon: +4618671302, +46730605582
E-post: karl.pettersson@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Malin Planting
Malin Planting
Kommunikatör vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618672080, +46722358079
E-post: malin.planting@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Daniel Reese
Daniel Reese
Arkivarie vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)
E-post: daniel.reese@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Fiona Reid
Fiona Reid
Forskningskoordinator vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4618673242, +46722288689
E-post: fiona.reid@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Rebecca Rikner
Rebecca Rikner
Kommunikatör vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618672401, +46722123795
E-post: rebecca.rikner@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Pia Schultz
Pia Schultz
Rektorssekreterare vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618672065
E-post: pia.schultz@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Sjölund
Maria Sjölund
Arkivarie vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)

Telefon: +4618672101, +46706710203
E-post: maria.sjolund@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Kimberly Spirito
Kimberly Spirito
Extern resurs vid Ledningskansliet; SLU Global
E-post: kimberly.spirito@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Patrik Spånning Westerlund
Patrik Spånning Westerlund
Arkivarie vid Ledningskansliet; LK, Arkiv, informationshantering och registratur (Air)

Telefon: +4618671028, +46761352060
E-post: patrik.spanning.westerlund@slu.se

Postadress:
AIR, Box 7070

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8, vån 3 , Uppsala



Frank Sterner
Frank Sterner
Forskningsrådgivare vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4618671002
E-post: frank.sterner@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Jenny Sälgeback
Jenny Sälgeback
Akademiintendent vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, sekretariat

Telefon: +4618671074, +46706766596
E-post: jenny.salgeback@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, sekretariat, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Miika Wallin
Miika Wallin
Chef f ledningskansliet vid Ledningskansliet; Ledningskansliet, gemensamt

Telefon: +4618672288, +46706530812
E-post: miika.wallin@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, gemensamt, BOX 7070

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ulf Westerlund
Ulf Westerlund
Forskningskoordinator vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +46724506696
E-post: ulf.westerlund@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Hallvard Wie
Hallvard Wie
Forskningsrådgivare vid Ledningskansliet; Externfinansiering/Grants Office

Telefon: +4618671288, +46767645390
E-post: hallvard.wie@slu.se

Postadress:
Grants office, Box 7002

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Emelie Zonabend König
Emelie Zonabend König
Forskningssekreterare vid Ledningskansliet; SLU Global

Telefon: +4618671230, +46730886447
E-post: emelie.zonabend@slu.se

Postadress:
Ledningskansliet, Box 7005

75007 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala



Simon Åkerblom
Simon Åkerblom
Jurist vid Ledningskansliet; LK, Juridik och dokumentation

Telefon: +4618672042, +46730899842
E-post: simon.akerblom@slu.se

Postadress:
Enheten för juridik och dokumentation, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…