Hoppa till huvudinnehåll
Medarbetarwebben

Personal vid kommunikationsavdelningen


Antal sökresultat: 28
Ulla Ahlgren
Ulla Ahlgren
Fackredaktör vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: 090-786 82 81, 070-662 3107
E-post: ulla.ahlgren@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Skogsmarksgränd
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå



Lotta Albihn
Lotta Albihn
Marknadsförare vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618671465, +46722439142
E-post: lotta.albihn@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Sara Arons
Sara Arons
Kommunikationschef vid Kommunikationsavdelningen

Telefon: 018-671524, 072-5670998
E-post: sara.arons@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Caroline Backman
Caroline Backman
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618671550, +46762284217
E-post: caroline.backman@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Bergkvist
Maria Bergkvist
Enhetschef vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618671599, +46727104072
E-post: maria.bergkvist@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Olof Bergvall
Olof Bergvall
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +46907868211, +46722362915
E-post: olof.bergvall@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Skogsmarksgränd
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå



Gabrielle Björk
Gabrielle Björk
Marknadsförare vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +46907868278, +46730287893
E-post: gabrielle.bjork@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Skogsmarksgränd
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå



Anna Bleckert
Anna Bleckert
Enhetschef vid Kommunikationsavdelningen

Telefon: +4618672460, +46734308924
E-post: anna.bleckert@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Hanna Bäckström
Hanna Bäckström
Enhetschef vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618673501, +46725149906
E-post: hanna.backstrom@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Capandegui Widén
Maria Capandegui Widén
Art Director vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618671460, +46730926324
E-post: maria.widen@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Li Gessbo
Li Gessbo
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +4618671095, +46705711095
E-post: li.gessbo@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Mårten Granert-Gärdfeldt
Mårten Granert-Gärdfeldt
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +4618671677, +46722438595
E-post: marten.granert@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Mia Gröndahl
Mia Gröndahl
Webbredaktör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +4618671390
E-post: mia.grondahl@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Emma Hallberg Gardell
Emma Hallberg Gardell
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618672035, +46705751586
E-post: emma.hallberg.gardell@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ann-Katrin Hallin
Ann-Katrin Hallin
Fackredaktör vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618673825, +46703233825
E-post: ann-katrin.hallin@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Li Hedenström
Li Hedenström
Marknadsförare vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618671922, +46763136398
E-post: li.hedenstrom@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Elin Helgsten
Elin Helgsten
Marknadsförare vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618671573, +46725433297
E-post: elin.helgsten@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Helena Holmquist
Helena Holmquist
Marknadsförare vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618671065, +46730463012
E-post: helena.holmquist@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Michael Kvick
Michael Kvick
Formgivare grafisk vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618671529, +46722331552
E-post: michael.kvick@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Charlotta Lantz
Charlotta Lantz
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +4618671980
E-post: charlotta.lantz@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anette Neldestam Larsson
Anette Neldestam Larsson
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +4640415004, +46708470737
E-post: anette.neldestam@slu.se

Postadress:
SLU Alnarp, Kommunikationsavdelningen
Box 190
234 22 Lomma
Besöksadress: Sundsvägen 5, 234 56 Alnarp , Alnarp



Magnus Nelin
Magnus Nelin
Pressansvarig vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618672608, +46738078890
E-post: magnus.nelin@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Mia Peterson
Mia Peterson
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618671172, +46703446547
E-post: mia.peterson@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Vaike Raag
Vaike Raag
Marknadsförare vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: 018-67 1519, 072-2348904
E-post: vaike.raag@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Vanja Sandgren
Vanja Sandgren
Kommunikatör vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: 0511-67155, 0702-641155
E-post: vanja.sandgren@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Malmgatan 10 , Skara



David Stephansson
David Stephansson
Fackredaktör vid Kommunikationsavdelningen; Extern kommunikation och marknadsföring

Telefon: +4618671492, +4672511 69 90
E-post: david.stephansson@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Jenny Svennås-Gillner
Jenny Svennås-Gillner
Bildredaktör vid Kommunikationsavdelningen; Varumärke och kommunikationsplattformar

Telefon: +4618672299, +46768092299
E-post: jenny.svennas-gillner@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen, Box 7077

75007 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Linda Vidarv
Linda Vidarv
Enhetschef vid Kommunikationsavdelningen; Intern kommunikation och ledningsstöd

Telefon: +4618672404, +46730635779
E-post: linda.vidarv@slu.se

Postadress:
Kommunikationsavdelningen
Box 7077
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…