Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

Antal sökresultat: 34

  • Sara Andersson

    Sara Andersson

    HR-administratör vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671522
    E-post: sara.andersson@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Beatrice Arvidsson

    Beatrice Arvidsson

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618672273, +46722395624
    E-post: beatrice.arvidsson@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Malin Bellander

    Malin Bellander

    HR-administratör tjl vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672477
    E-post: malin.bellander@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Maria Bergling

    Maria Bergling

    Enhetschef vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +46907868164, +46724539737
    E-post: maria.bergling@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå
  • David Beskow

    David Beskow

    Ledarutvecklare vid Personalavdelningen; Enheten för ledarutveckling

    Telefon: +4618671936, +46730270842
    E-post: david.beskow@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala
  • Malin Björnstad

    Malin Björnstad

    HR-administratör vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672293, +46722278435
    E-post: malin.bjornstad@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Cecilia Björnvall

    Cecilia Björnvall

    Lönespecialist tjl vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618671883
    E-post: cecilia.bjornvall@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Erika Bodlund

    Erika Bodlund

    HR-Strateg vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672283
    E-post: erika.bodlund@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Julia Damberg

    Julia Damberg

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671591, +46722078372
    E-post: julia.damberg@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Cecilia Edling

    Cecilia Edling

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671919, +46725450216
    E-post: cecilia.edling@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Karin Eriksson

    Karin Eriksson

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618671915, +46735139819
    E-post: karin.a.eriksson@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Åsa Fernqvist

    Åsa Fernqvist

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618671058, +46730568047
    E-post: asa.fernqvist@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Jeanette Flygare

    Jeanette Flygare

    Extern resurs vid Personalavdelningen; HR-enheten

    E-post: jeanette.flygare@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna Gustafsson

    Anna Gustafsson

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671227, +46761421536
    E-post: anna.j.gustafsson@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Sandra Helenius

    Sandra Helenius

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618672256, +46731576316
    E-post: sandra.helenius@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Birgitta Hellmark Lindgren

    Birgitta Hellmark Lindgren

    Enhetschef vid Personalavdelningen; Enheten för ledarutveckling

    Telefon: +4618672084, +46722246214
    E-post: birgitta.hellmark@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala
  • Karoline Holmström

    Karoline Holmström

    HR-administratör tjl vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671571, +46722273582
    E-post: karoline.holmstrom@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Henrik Hägerström

    Henrik Hägerström

    HR-partner vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671792, +46761435727
    E-post: henrik.hagerstrom@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Therése Karlsson

    Therése Karlsson

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618671404, +46725142722
    E-post: therese.karlsson@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Marie-Louise Källvik

    Marie-Louise Källvik

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: +4618672264, +46700986543
    E-post: marie.louise.kallvik@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Kristin Larsson

    Kristin Larsson

    Enhetschef vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4640415018, +46702859036
    E-post: kristin.larsson@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Personalavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Norra dubbelvillan, Sundsvägen 5, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Ylva Lindahl

    Ylva Lindahl

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671963, +46730459019
    E-post: ylva.lindahl@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Emilia Lindkvist

    Emilia Lindkvist

    HR-administratör vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672258, +46722277632
    E-post: emilia.lindkvist@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Louise Malm

    Louise Malm

    HR-partner vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618673421, +46761281539
    E-post: louise.malm@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Linnea Neuendorff

    Linnea Neuendorff

    HR-administratör vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618671571, +46722273582
    E-post: linnea.neuendorff@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna-Karin Olofsdotter

    Anna-Karin Olofsdotter

    Personaldirektör vid Personalavdelningen; Personalavdelningen, gemensamt

    Telefon: +4618671082, +46725131432
    E-post: anna-karin.olofsdotter@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna Rosendal

    Anna Rosendal

    HR-administratör vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672477, +46761395855
    E-post: anna.rosendal@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Joanna Svennbeck

    Joanna Svennbeck

    Lönespecialist vid Personalavdelningen; Löneenheten

    Telefon: 018-672214
    E-post: joanna.svennbeck@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna Tengstam

    Anna Tengstam

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4640415443
    E-post: anna.tengstam@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Alnarp
  • Christoffer Thell

    Christoffer Thell

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672239, +46735265148
    E-post: christoffer.thell@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Jenni Vahlström

    Jenni Vahlström

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +46907868240, +46725190856
    E-post: jenni.vahlstrom@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå
  • Markus Wikborg

    Markus Wikborg

    Ledarutvecklare vid Personalavdelningen; Enheten för ledarutveckling

    Telefon: +4618671348, +46722376399
    E-post: markus.wikborg@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 7 , Uppsala
  • Katarina Örnkloo

    Katarina Örnkloo

    HR-specialist vid Personalavdelningen; HR-enheten

    Telefon: +4618672563, +46730597732
    E-post: katarina.ornkloo@slu.se

    Postadress:
    Personalavdelningen, Box 7087

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
Loading…