Medarbetarwebben

Personal på Utbildningsavdelningen


Antal sökresultat: 30
Lotten Ahlqvist
Lotten Ahlqvist
Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4640415067
E-post: lotten.ahlqvist@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 55
230 53 Alnarp
Besöksadress: Sundsvägen 4 , Alnarp



Maria Albing
Maria Albing
Byrådirektör vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4618672204, +46702649481
E-post: maria.albing@slu.se

Arbetsbeskrivning: Studievägledning, Studentförsäkring

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Annika Alfsdotter
Annika Alfsdotter
Handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +4618671115, +46722136795
E-post: annika.alfsdotter@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Monika Appel
Monika Appel
Doktorandombudsman vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618671164
E-post: monika.appel@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Karin Bennmarker
Karin Bennmarker
Alumnkoordinator vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618671139
E-post: karin.bennmarker@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Björn Bergenfeldt
Björn Bergenfeldt
Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +4640415156, +46722243462
E-post: bjorn.bergenfeldt@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 55
230 53 Alnarp
Besöksadress: Sundsvägen 4 , Alnarp



Live Brathovde Häll
Live Brathovde Häll
Projektledare, biträdande vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618671630, +46722215349
E-post: live.brathovde.hall@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ida Brytnér
Ida Brytnér
Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +46907868172, +46761197061
E-post: ida.brytner@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen

901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå



Emma Capandegui
Emma Capandegui
Enhetschef vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618671026
E-post: emma.capandegui@slu.se

Arbetsbeskrivning: Internationell handläggare

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Per Edenhamn
Per Edenhamn
Byrådirektör vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4618671262
E-post: per.edenhamn@slu.se

Arbetsbeskrivning: STUDIEVÄGLEDNING

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ylva Eklind
Ylva Eklind
Samordnare vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618671265
E-post: ylva.eklind@slu.se

Arbetsbeskrivning: Samordnare för studenter med funktionsnedsättning Sekreterare i Studiesociala rådet (STRÅ)

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Dagrun Ellmer
Dagrun Ellmer
Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4618671072
E-post: dagrun.ellmer@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anna Englund
Anna Englund
Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +46907868150
E-post: anna.englund@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen

901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå



Victoria Eriksson
Victoria Eriksson
Studievägledare tjl vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: 090-7868581
E-post: victoria.eriksson@slu.se

Arbetsbeskrivning: Tjänstledig t o m 1 juni 2020

Postadress:
Utbildningsavdelningen

901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå



Kristina Eriksson
Kristina Eriksson
Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +4618672221
E-post: kristina.eriksson@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Cecilia Esbjörnsson
Cecilia Esbjörnsson
Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4618672529
E-post: cecilia.esbjornsson@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Christina Hägnebo
Christina Hägnebo
Handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4618671224
E-post: christina.hagnebo@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Gabrielle Lagerkvist
Gabrielle Lagerkvist
Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

Telefon: +4618673135, +46705671873
E-post: gabrielle.lagerkvist@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Jenny Larsson
Jenny Larsson
Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

Telefon: +4640415006, +46730813557
E-post: jenny.m.larsson@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 55
230 53 Alnarp
Besöksadress: Sundsvägen 4 , Alnarp



Helena Lundvik
Helena Lundvik
Enhetschef vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618672068
E-post: helena.lundvik@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Geir Löe
Geir Löe
Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618671235, +46725440028
E-post: geir.loe@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8



Ylva Lönnerholm
Ylva Lönnerholm
Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +4618671293
E-post: ylva.lonnerholm@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Orvehed
Maria Orvehed
Avdelningschef vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618672433, +46725718878
E-post: maria.orvehed@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Ottosson
Maria Ottosson
Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

Telefon: +4618672687, +46705407904
E-post: maria.ottosson@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Leo Pierini
Leo Pierini
Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +4618672230
E-post: leo.pierini@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Dana Rocklin
Dana Rocklin
Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

Telefon: +4618672532
E-post: dana.rocklin@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Kristin Sverredal
Kristin Sverredal
Extern_resurs vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration
E-post: kristin.sverredal@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Lena Swärd
Lena Swärd
Samordnare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

Telefon: +4640415012
E-post: lena.sward@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 55
230 53 Alnarp
Besöksadress: Sundsvägen 4 , Alnarp



Martin Torkelsson
Martin Torkelsson
Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

Telefon: +4618671009
E-post: martin.torkelsson@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Charlotte Walhed
Charlotte Walhed
Enhetschef vid Utbildningsavdelningen

Telefon: +4618672017, +46722452343
E-post: charlotte.walhed@slu.se

Postadress:
Utbildningsavdelningen
Box 7010
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…