Hoppa till huvudinnehåll

Personal på Utbildningsavdelningen

Antal sökresultat: 35

  • Lotten Ahlqvist

    Lotten Ahlqvist

    Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4640415067
    E-post: lotten.ahlqvist@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Maria Albing

    Maria Albing

    Byrådirektör vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4618672204, +46702649481
    E-post: maria.albing@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Monika Appel

    Monika Appel

    Doktorandombudsman vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +4618673474
    E-post: monika.appel@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Lisa Aspång Göransson

    Lisa Aspång Göransson

    Utbildningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4640415043
    E-post: lisa.aspang.goransson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, Alnarp (Tornhuset) , Alnarp
  • Mårten Bengtsson

    Mårten Bengtsson

    Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4640415156, +46722243462
    E-post: marten.bengtsson@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Karin Bennmarker

    Karin Bennmarker

    Alumnkoordinator vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +4618673447
    E-post: karin.bennmarker@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Emma Capandegui

    Emma Capandegui

    Samordnare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

    Telefon: +4618671026
    E-post: emma.capandegui@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anton Caringer

    Anton Caringer

    Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4640415057, +46730987481
    E-post: anton.caringer@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Per Edenhamn

    Per Edenhamn

    Byrådirektör vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4618671262
    E-post: per.edenhamn@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Ylva Eklind

    Ylva Eklind

    Samordnare vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +4618671265, +46761255127
    E-post: ylva.eklind@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna Englund

    Anna Englund

    Kommunikatör vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +46907868150
    E-post: anna.englund@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå
  • Victoria Eriksson

    Victoria Eriksson

    Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +46907868581
    E-post: victoria.eriksson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen

    901 83 Umeå
    Besöksadress: Skogsmarksgränd , Umeå
  • Kristina Eriksson

    Kristina Eriksson

    Samordnare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618672221
    E-post: kristina.eriksson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Cecilia Esbjörnsson

    Cecilia Esbjörnsson

    Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4618672529, +46725381867
    E-post: cecilia.esbjornsson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Matilda Hedelin

    Matilda Hedelin

    Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618672230, +46730709895
    E-post: matilda.hedelin@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Annica Hultfeldt

    Annica Hultfeldt

    Alumnkoordinator vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +4618672018, +46730843811
    E-post: annica.hultfeldt@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Christina Hägnebo

    Christina Hägnebo

    Handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4618671224
    E-post: christina.hagnebo@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna-Maria Johansson

    Anna-Maria Johansson

    Samordnare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618673429, +46722136795
    E-post: anna.maria.johansson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Lina Jönsson

    Lina Jönsson

    Extern resurs vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    E-post: lina.j.jonsson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Alnarp
  • Marika Kronberg

    Marika Kronberg

    Extern resurs vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    E-post: marika.kronberg@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Gabrielle Lagerkvist

    Gabrielle Lagerkvist

    Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618673135, +46705671873
    E-post: gabrielle.lagerkvist@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Jenny Larsson

    Jenny Larsson

    Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

    Telefon: +4640415006, +46730813557
    E-post: jenny.m.larsson@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Helena Lundvik

    Helena Lundvik

    Enhetschef vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618672068
    E-post: helena.lundvik@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Geir Löe

    Geir Löe

    Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +4618671235, +46725440028
    E-post: geir.loe@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8
  • Ylva Lönnerholm

    Ylva Lönnerholm

    Samordnare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618671293
    E-post: ylva.lonnerholm@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Andjela Milovanovic

    Andjela Milovanovic

    Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

    Telefon: +4640415106, +46730539812
    E-post: andjela.milovanovic@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Nina Nesset

    Nina Nesset

    Studievägledare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4618671072, +46705457179
    E-post: nina.nesset@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Martin Nilsson

    Martin Nilsson

    Extern resurs vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    E-post: martin.nilsson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Maria Orvehed

    Maria Orvehed

    Avdelningschef vid Utbildningsavdelningen

    Telefon: +4618672433, +46725718878
    E-post: maria.orvehed@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Dana Rocklin

    Dana Rocklin

    Internationell handläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för internationell mobilitet

    Telefon: +4618672532
    E-post: dana.rocklin@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Lena Swärd

    Lena Swärd

    Samordnare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4640415012
    E-post: lena.sward@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Leonie Tidlund

    Leonie Tidlund

    Antagningshandläggare tjl vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618671076, +46734434576
    E-post: leonie.tidlund@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Martin Torkelsson

    Martin Torkelsson

    Antagningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4618671009
    E-post: martin.torkelsson@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
  • Anna-Kari Trondman

    Anna-Kari Trondman

    Utbildningshandläggare vid Utbildningsavdelningen; Enheten för studieadministration

    Telefon: +4640415091
    E-post: anna.kari.trondman@slu.se

    Postadress:
    SLU Alnarp, Utbildningsavdelningen
    Box 190
    234 22 Lomma
    Besöksadress: Sundsvägen 4, 234 56 Alnarp , Alnarp
  • Charlotte Walhed

    Charlotte Walhed

    Enhetschef vid Utbildningsavdelningen; Enheten för student- och karriärstöd

    Telefon: +4618672017, +46722452343
    E-post: charlotte.walhed@slu.se

    Postadress:
    Utbildningsavdelningen
    Box 7010
    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala
Loading…