Hoppa till huvudinnehåll

Ekonomiavdelningens personal


Antal sökresultat: 32
Gudrun Ahlberg
Gudrun Ahlberg
Enhetschef vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, reskontraenheten

Telefon: +4618671044, +46703831776
E-post: gudrun.ahlberg@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, reskontraenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Christina Andersson
Christina Andersson
Redovisningsekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671738, +46761412687
E-post: christina.andersson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Pia Arnesson
Pia Arnesson
Extern resurs vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, gemensamt
E-post: pia.arnesson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Yasemin Asker
Yasemin Asker
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, reskontraenheten

Telefon: +4618672133
E-post: yasemin.asker@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, reskontraenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Therése Aspén
Therése Aspén
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: +4618672656, +46730895084
E-post: therese.aspen@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Petter Bremer
Petter Bremer
Ekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618672284
E-post: petter.bremer@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Sven Carlsson
Sven Carlsson
Ekonomichef vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, gemensamt

Telefon: +4618671211, +46733421011
E-post: sven.carlsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Åsa Cervin Hedfors
Åsa Cervin Hedfors
Redovisningschef vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671582, +46722416342
E-post: asa.cervin.hedfors@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anette Danielsson
Anette Danielsson
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, reskontraenheten
E-post: anette.danielsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, reskontraenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loi Diep
Loi Diep
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: +4618673091, +46725417776
E-post: loi.diep@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Linnéa Egnell
Linnéa Egnell
E-handelssamordnare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: +4618672203, +46738024090
E-post: linnea.egnell@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Nelly Fernando
Nelly Fernando
Controller vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618672575, +46761405639
E-post: nelly.fernando@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Lisa Groiss
Lisa Groiss
Controller vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671479, +46724543770
E-post: lisa.groiss@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Holm
Maria Holm
E-handelssamordnare tjl vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: 018-672649
E-post: maria.holm@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Danja Holzschuh
Danja Holzschuh
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, reskontraenheten

Telefon: +4618671775, +46730967752
E-post: danja.holzschuh@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, reskontraenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Roger Jansson
Roger Jansson
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, reskontraenheten

Telefon: +4618672274
E-post: roger.jansson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, reskontraenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Olof Jonsson
Olof Jonsson
Redovisningsekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618673090
E-post: olof.jonsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Sophia Karlsson Ek
Sophia Karlsson Ek
Extern resurs vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: +46762226464
E-post: sophia.karlsson.ek@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Malin Kling
Malin Kling
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671818
E-post: malin.kling@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Fredrik Langell
Fredrik Langell
Systemekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, gemensamt

Telefon: +4618672326, +46735251354
E-post: fredrik.langell@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Åsa Lauren
Åsa Lauren
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618672277
E-post: asa.lauren@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Susanne Levander
Susanne Levander
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671906, +46725716285
E-post: susanne.levander@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Magnus Marteinsson
Magnus Marteinsson
Extern resurs vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618673159
E-post: magnus.marteinsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



King Mokoena
King Mokoena
Extern resurs vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, reskontraenheten

Telefon: +46702431672
E-post: king.mokoena@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, reskontraenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anita Olofsson
Anita Olofsson
Systemekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, gemensamt

Telefon: +4618672692
E-post: anita.olofsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Henning Richardsson
Henning Richardsson
Inköpschef vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: +4618672278
E-post: henning.richardsson@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Emilia Sahlström
Emilia Sahlström
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten
E-post: emilia.sahlstrom@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Hanna Spångberg
Hanna Spångberg
Upphandlare vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, inköpsenheten

Telefon: +4618672212, +46705404362
E-post: hanna.spangberg@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, inköpsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Carina Wadberg
Carina Wadberg
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671067
E-post: carina.wadberg@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Marie Vahlström
Marie Vahlström
Ekonomiadministratör vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671030, +46761091923
E-post: marie.vahlstrom@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Petra Westholm
Petra Westholm
Ekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618671497
E-post: petra.westholm@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Carl-Stefan von Engeström
Carl-Stefan von Engeström
Controller vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618672280, +46703954625
E-post: carl.stefan.von.engestrom@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…