Hoppa till huvudinnehåll

Anställda vid planeringsavdelningen


Antal sökresultat: 18
Bo Aspman
Bo Aspman
Controller vid Planeringsavdelningen; Planeringsavdelningen gem

Telefon: +46763214063
E-post: bo.aspman@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Fabian Engel
Fabian Engel
Handläggare vid Planeringsavdelningen; Enheten för forskning

Telefon: +4618672287, +46705742287
E-post: fabian.engel@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anna Fogelberg
Anna Fogelberg
Controller vid Planeringsavdelningen; Planeringsenheten

Telefon: +4618672071
E-post: anna.fogelberg@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Maria Hart
Maria Hart
Verksamhetscontroller vid Planeringsavdelningen; Planeringsenheten

Telefon: +4618672081, +46706745081
E-post: maria.hart@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Olof Ingesson
Olof Ingesson
Analytiker vid Planeringsavdelningen; Planeringsenheten

Telefon: +4618671038, +46730922772
E-post: olof.ingesson@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Bercem Johannesson
Bercem Johannesson
Utredare vid Planeringsavdelningen; Enheten för utbildning

Telefon: +18672250, +46761193736
E-post: bercem.johannesson@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Kristina Julin
Kristina Julin
Avdelningsdirektör vid Planeringsavdelningen; Enheten för utbildning

Telefon: +4618671508
E-post: kristina.julin@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Lotta Jäderlund
Lotta Jäderlund
Utredare vid Planeringsavdelningen; Enheten för utbildning

Telefon: +4618671255, +4670362 26 75
E-post: lotta.jaderlund@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Mariette Manktelow
Mariette Manktelow
Samverkanskoordinator vid Planeringsavdelningen; Enheten för forskning

Telefon: +4618671854, +46761179449
E-post: mariette.manktelow@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ann-Sofie Moren
Ann-Sofie Moren
Miljöanalyssekreterare vid Planeringsavdelningen; Enheten för forskning

Telefon: +4618671052, +46722366021
E-post: ann-sofie.moren@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Niklas Nordquist
Niklas Nordquist
Enhetschef vid Planeringsavdelningen; Enheten för forskning

Telefon: +4618672228, +46722366601
E-post: niklas.nordquist@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Anna Rudebeck
Anna Rudebeck
Utredare vid Planeringsavdelningen; Enheten för utbildning

Telefon: +4618673531, +46761177836
E-post: anna.rudebeck@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Tina Sjöström
Tina Sjöström
Handläggare vid Planeringsavdelningen; Planeringsenheten

Telefon: +907868235, +46725242406
E-post: tina.sjostrom@slu.se

Postadress:
SLU, Fakulteten för skogsvetenskap

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17, 90736 Umeå , Uppsala



Eva Stening
Eva Stening
Utredare vid Planeringsavdelningen; Enheten för utbildning

Telefon: +4618672045, +46761029679
E-post: eva.stening@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Lars Thorell
Lars Thorell
Chefscontroller vid Planeringsavdelningen; Planeringsenheten

Telefon: +4618671507, +46705571507
E-post: lasse.thorell@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Tony Thorström
Tony Thorström
Utredare vid Planeringsavdelningen; Enheten för utbildning

Telefon: +4618672047, +46761034033
E-post: tony.thorstrom@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Sofia Wretblad
Sofia Wretblad
Forskningssekreterare vid Planeringsavdelningen; Enheten för forskning

Telefon: +4618672004, +46725199580
E-post: sofia.wretblad@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Joakim Ögger
Joakim Ögger
Controller vid Planeringsavdelningen; Planeringsenheten

Telefon: +4618671094, +46703955923
E-post: joakim.ogger@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…