Hoppa till huvudinnehåll
Medarbetarwebben

Anställda vid fartygsenheten


Antal sökresultat: 10
Daniel Bergman Sjöstrand
Daniel Bergman Sjöstrand
Extern resurs vid Fartygsenheten
E-post: daniel.bergman.sjostrand@slu.se


Bochra Boudiaf
Bochra Boudiaf
Ekonom vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672009, +46722167286
E-post: bochra.boudiaf@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Alexander Bustamante
Alexander Bustamante
Fartygsingenjör vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672596, +46730657147
E-post: alex.bustamante@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Sara Johansson
Sara Johansson
Extern resurs vid Fartygsenheten

Telefon: +46768933027
E-post: sara.johansson@slu.se


Morgan Johansson
Morgan Johansson
Fartygsingenjör vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672595, +46730404976
E-post: morgan.johansson@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Lysekil



Björn Lindell
Björn Lindell
Samordnare vid Fartygsenheten

Telefon: +4618671546, +46730869886
E-post: bjorn.lindell@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Jonas Sanamon
Jonas Sanamon
Fartygsingenjör vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672593
E-post: jonas.sanamon@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen, Box 7070

750 07 Uppsala

Sari Sipilä
Sari Sipilä
Extern resurs vid Fartygsenheten

Telefon: +46768933155
E-post: sari.sipila@slu.se


Mats Wallin
Mats Wallin
Fartygsingenjör vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672594, +46738036369
E-post: mats.wallin@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Lysekil



Anna Willstrand Wranne
Anna Willstrand Wranne
Extern resurs vid Fartygsenheten
E-post: anna.willstrand.wranne@slu.se


Loading…