Medarbetarwebben

Anställda vid fartygsenheten


Antal sökresultat: 9
Malin Andersson
Malin Andersson
Extern resurs vid Fartygsenheten
E-post: malin.s.andersson@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Bochra Boudiaf
Bochra Boudiaf
Ekonomiadministratör vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672009, +46722167286
E-post: bochra.boudiaf@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Åke Dagnevik
Åke Dagnevik
Expert vid Fartygsenheten

Telefon: +46702094404
E-post: ake.dagnevik@slu.se

Arbetsbeskrivning: Fartygskonsult

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Karlskrona



Johan Edvall
Johan Edvall
Extern resurs vid Fartygsenheten

Telefon: +46737558865
E-post: johan.edvall@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Viktor Lundberg
Viktor Lundberg
Extern resurs vid Fartygsenheten

Telefon: +46704392065
E-post: viktor.lundberg@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Håkan Mildh
Håkan Mildh
Extern resurs vid Fartygsenheten

Telefon: +4618671847, +46761288194
E-post: hakan.mildh@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Eva Mildh
Eva Mildh
Extern resurs vid Fartygsenheten

Telefon: +4618671817, +46761288287
E-post: eva.mildh@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Martin Samuelsson
Martin Samuelsson
Extern resurs vid Fartygsenheten
E-post: martin.samuelsson@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Johan Thorburn
Johan Thorburn
Kommunikatör vid Fartygsenheten

Telefon: +4618672193, +46722248544
E-post: johan.thorburn@slu.se

Postadress:
Planeringsavdelningen
Box 7070
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…