Hoppa till huvudinnehåll
Medarbetarwebben

Utbildningsservice VHC stödjer VH-fakultetens institutioner med administration av grundutbildning och forskarutbildning.


Antal sökresultat: 11
Sofia Eriksson
Sofia Eriksson
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: 018-671887, 0730880479
E-post: sofia.eriksson@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Anki Gustafsson
Anki Gustafsson
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618671407
E-post: anki.gustafsson@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Susanna Hallgren
Susanna Hallgren
Enhetschef vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618672155
E-post: susanna.hallgren@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Magdalena Hydman
Magdalena Hydman
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618671824, +46722192996
E-post: magdalena.hydman@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Majsan Lövgren
Majsan Lövgren
Personaladministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618672026, +46703178698
E-post: marianne.lovgren@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Anniqua Melin
Anniqua Melin
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618671941
E-post: anniqua.melin@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Katarina Nordström
Katarina Nordström
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618671471
E-post: katarina.nordstrom@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Bartosz Podniesinski
Bartosz Podniesinski
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618672211, 722089951
E-post: bartosz.podniesinski@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Karin Rask
Karin Rask
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618672111
E-post: karin.rask@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Marie Sundberg
Marie Sundberg
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618672166
E-post: marie.sundberg@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Åsa Wengström
Åsa Wengström
Utbildningsadministratör vid Utbildningsservice VHC

Telefon: +4618671166
E-post: asa.wengstrom@slu.se

Postadress:
Box 7042

750 07 Uppsala

Loading…